"Ollex" , Auto nomas

Apraksts

Autoparks: Ollex rent a car uzņēmums iznomā tikai jaunas 2006.gada izlaiduma Toyota markas automašīnas. Visām automašīnām ir KASKO un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana.

Autonomas cena: neiekļauj degvielas izmaksas. Nomas automašīna klientam tiek nodota ar pilnu bāku un to nododot atpakaļ bākai arī jābūt pilnai.

Klientu pašriski ( deposit): 200Ls Toyota Aygo , 250 Toyota Corolla, 300Ls Toyota Avensis/Corolla Verso.

Braukšanas ierobežojumi: ar autonomas automašīnām var pārvietoties pa Baltijas valstīm (izbraucieni uz NVS valstīm un ES teritoriju, jāsaskaņo ar Ollex rent a car)

Nepieciešamie dokumenti: Izīrējot automašīnu klientam ir jāuzrāda spēkā esoši dokumenti (pase/ID card un autovadītāja apliecība).

Maksājumi: fiziskām personām veicami ar starptautiski atzītām kredītkartēm (Visa, VisaElectron, MasterCard, MaestroCard), ,juridiskām personām – ar pārskaitījumu.

Transfēri:Transfēru cenas uz Viļņu, Klaipēdu un Tallinu ir 60 Ls, un iekļauj degvielas izmaksas, šofera pakalpojumus.

Minimālais īres laiks: ir 1 diena (24h), pieļaujamais kavēšanas laiks ir 2h (īres termiņu iespējams pagarināt arī telefoniski sazinoties ar Ollex rent a car).

Sodi: Gadījumos, kad klients nozaudē automašīnas tehnisko pasi, jāmaksā sods 50 Ls.

Uzmanību: Ja noticis ceļu satiksmes negadījums, trešo personu noziedzīga rīcība (stihiskas nelaimes, zādzība u.c.), neatkarīgi no Nomnieka vainas, nekavējoties paziņot (policijai, ugunsdzēsības, ātrās palīdzības dienestiem u.c.), bet Iznomātāju informēt ne vēlāk par 24 stundām pa tālr. 22040101.

Pakalpojumi

Pakalpojumi

  • auto noma

 

 Foto

 

Ieraksts drukāts no www.kodarit.lv